Truck DesignTruck Design

O firmie

Firma Truckdesign.pl jest częścią grupy Dekartstudio powstałą na ciągle rosnącym rynku materiałów samoprzylepnych oraz oklein dekoracyjnych na pojazdy użytkowe. 

Usługi produkcyjne jakie oferuje firma obejmują kompleksową obsługę z zakresu współpracy z klientem od projektu po produkcję oraz montaż oklein. 

Truckdesign.pl to jedna z nielicznych firm na polskim rynku specjalizująca się w produkcji oklein dekoracyjnych na ciągniki siodłowe oraz sprzęt użytkowy.
Projekty naszej firmy zyskały uznanie nie tylko na rynku krajowym.  

Współpracujemy też z dużą liczbą firm transportowych w Unii Europejskiej oraz na całym świecie.

Posiadamy pracownię wyposażoną w wysokiej jakości maszyny do druku solventowego, plotery tnące oraz laminatory pozwalające nam wykonać wszelkiego rodzaju okleiny oraz zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego klienta.
Oklejanie samochodów foliami z grafikami staje się coraz bardziej popularne. Produkcja wydruków daje dużo możliwości jeśli chodzi o aranżację samochodu.
Okleiny samochodowe mogą pełnić różne funkcje. Oklejone samochody mogą być świetną jeżdżącą reklamą firmy, ale naklejki nie zawsze muszą kojarzyć się z działalnością firmy. Najczęściej używa się ich do ozdobienia auta dla własnej przyjemności, jeżeli właściciel pojazdu chce wyróżnić się na drogach. Popularne są motywy patriotyczne, z filmów lub też zapewniające wyeksponowanie marki danego pojazdu.
Okleiny samochodowe są alternatywą cenową wobec malowania aerografem.

Dużym plusem jest to, że pliki klientów są u nas archiwizowane i w każdym momencie przy uszkodzeniu pojazdu lub danego elementu nasz serwis jest w stanie wykonać oraz zamontować daną część okleiny. 

W przypadku sprzedaży pojazdu można bezproblemowo usunąć grafiki lub też nowy nabywca może je zmienić na inne.
W ofercie dostępne są okleiny od tanich, krótkookresowych, przeznaczonych dla osób, które dla własnej przyjemności chcą same okleić swoje pojazdy, aż do takich, które sięgają nawet 11 lat gwarancji producenta folii. 

Do wyboru jest około 300 kolorów folii w kilku grupach jakościowychNasze realizacje