TruckDesign.pl

PL EN

Fartuchy reklamowe do naczep

W TruckDesign.pl oferujemy także fartuchy reklamowe do naczep. Nasz park maszynowy pozwala na przygotowanie chlapaczy wypukłych montowanych na tyle naczepy. Takie wielokolorowe chlapacze są łatwe w montażu i cechują się trwałością - a mogą przy tym doskonale wyglądać.

Wielokolorowy nadruk na chlapaczu pozwoli Ci nie tylko się wyróżnić, ale może być także skuteczną reklamą. Tego typu elementy zawsze przykuwają uwagę!

Chlapacze produkowane są z wysokiej jakości gumy. Montuje się je na tylnej, dolnej części naczepy. Średnia waga produktu to ok. 9 kg. Na gumowym chlapaczu nanoszona jest dowolna grafika w formie folii PCV o grubości 1,5 mm. 

W naszym parku maszynowym jesteśmy w stanie wykonać dowolny nadruk na tego typu element. Możemy zrealizować Twój pomysł - lub też zaprojektować nadruk od zera.

Dlaczego fartuch reklamowych to dobry pomysł?

Taki produkt:

  • jest wytrzymały - nadruk jest odporny na warunki atmosferyczne oraz mycie myjką pod ciśnieniem
  • przykuwa uwagę - jest perfekcyjnie widoczny z kokpitu samochodu osobowego czy dostawczego
  • może być dowolnie personalizowany - umożliwiamy stworzenie dowolnego projektu nadruku
  • stanowi naturalną ochronę nadwozia - w końcu… to wciąż element chroniący przed błotem, kamieniami, żwirem itd.

Fartuch na chlapacz może zostać zaprojektowany dokładnie tak, jak chcesz. Możesz umieścić na nim treść ostrzegawczą (np. long vehicle), ale może to być także grafika o charakterze reklamowym, żartobliwym, wizerunkowym itd.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadruk na chlapaczu został indywidualnie przygotowany według Twojego projektu. Grafika na nim może doskonale korespondować z innymi okleinami na Twoim samochodzie. To kolejny istotny detal, który pozwoli Ci się wyróżnić!

Sprawdź nasz sklep online shop.truckdesign.pl