TruckDesign.pl

PL EN

O nas

Twoja indywidualna droga

Nazywam się Dominik Królicki i jestem właścicielem TruckDesign.pl (część grupy Dekart Studio). 

Jesteśmy tu po to, aby pozwolić Ci się wyróżnić. Oferujemy personalizowane okleiny oraz materiały samoprzylepne przeznaczone na ciężarówki, ciągniki i pojazdy użytkowe. Nasza usługa jest kompleksowa i zróżnicowana - możesz zdecydować się na samą okleiną lub też na usługę z montażem. Wszystko po to, aby wyrazić Twój niepowtarzalny styl i by nadać ciężarówce zupełnie nowy wygląd.

Oferujemy okleiny na samochody ciężarowe już od niemal dekady. Zrealizowaliśmy tysiące oklejeń dekoracyjnych, artystycznych i reklamowych - zarówno w Polsce, jak i w krajach Europy. Przez ten czas dokładnie poznaliśmy potrzeby kierowców oraz firm transportowych i stale umiejętnie się do nich dostosowujemy. Cechą charakterystyczną TruckDesign.pl jest to, że oferujemy okleiny bardzo wysokiej jakości, które prezentują się doskonale przez długie lata.

Twoja ciężarówka - Twoje zasady

Okleiny oferowane przez TruckDesign.pl są wykonywane na indywidualne życzenie klienta. Obsługujemy zarówno firmy transportowe - wykorzystujące okleiny do obrandowania swojej floty - jak i indywidualnych kierowców, którzy chcą zadbać o rasowy wygląd swojej  ciężarówki. Nasze okleiny stosowane są zarówno na ciągniki siodłowe, samochody dostawcze ale także na maszyny budowlane.

  • Nie musisz mieć zdolności graficznych - projekt wykonamy za Ciebie. Wystarczy, że przedstawisz ogólny kierunek, w którym utrzymana ma być grafika.
  • Nie musisz mieć pomysłu - chętnie pomożemy Ci wybrać takie rozwiązanie, które będzie najlepiej pasować do stylu pojazdu i pozwoli się wyróżnić.
  • Nie musisz mieć zdolności manualnych - możemy wykonać usługę wraz z montażem. Umożliwiamy montaż na terenie całej Polski.

Bo możesz być sobą

W TruckDesign.pl możesz zamówić dowolny projekt okleiny, który będzie najlepiej pasować do Twojego stylu. Okleiny zostaną do Ciebie wysłane, a Ty możesz umieścić je na samochodzie we własnym zakresie. Jeżeli jednak projekt jest bardziej skomplikowany i wymaga wyjątkowej precyzji podczas nanoszenia na samochód - realizacja zostanie wykonana przez naszych pracowników. Dojeżdżamy w dowolny zakątek na terenie Polski.

Wybierając TruckDesign.pl masz pewność, że nadruk będzie robić wrażenie przez długie lata. Dzięki laminowaniu cechuje go odpornosć na odpryski mechaniczne czy działanie promieniowania słonecznego oraz warunków atmosferycznych. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Wybór folii, atramentu i techniki druku jest oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu w przygotowywaniu tego typu realizacji. Wszystko po to, aby wygląd okleiny odzwierciedlał projekt oraz charakteryzował się wyrazistymi, żywymi kolorami.

Praktycznie i ze stylem

Nasz park maszynowy umożliwia wysokiej jakości druk solwentowy. Posiadamy plotery tnące i laminatory. Wszystko to sprawia, że możemy wykonywać materiały samoprzylepne dowolnego typu. Takie rozwiązanie jest alternatywą dla malowania pojazdów aerografem. 

Stosowanie oklein ma jednak sporo istotnych zalet w stosunku do aerografu:

  • w przypadku uszkodzenia - wystarczy ją wydrukować jeszcze raz i ponownie okleić auto;
  • w przypadku sprzedaży pojazdu - nie trzeba malować auta, a wystarczy usunąć okleinę.

Wybór należy do Ciebie

Prowadzimy także sklep z szerokim wyborem gotowych oklein. Takie dedykowane projekty są stworzone w ten sposób, aby ich aplikacja była jak najłatwiejsza do zaaplikowania. W projektach unikamy różnego rodzaju załamań, przetłoczeń itd. W ofercie znajdziesz ponad 300 kolorów folii, podzielonych na różne grupy jakościowe. Mogą one być wykorzystywane zarówno na ciągniki siodłowe, jak i na naczepę.

Oferta jest poszerzona o liczne dodatki i gadżety, które pozwolą Ci wyróżnić się na drodze. Kołpaki ze stali nierdzewnej, specjalistyczne naklejki, oznaczenia pojazdów przewożących materiały ponadgabarytowego - to tylko przykład produktów, które znajdziesz w naszym sklepie.

Wiemy, że lubisz być sobą. My możemy Ci pomóc to pokazać.

Sprawdź nasz sklep online shop.truckdesign.pl