TruckDesign.pl

PL EN

Projektowanie unikatowych wzorów oklein

W TruckDesign.pl nie tylko wykonujemy, ale także projektujemy okleiny na środki transportu. W zależności od Twoich oczekiwań możemy dostosować gotową grafikę do konkretnego ciągnika, naczepy czy auta dostawczego - ale także wykonać projekt od zera.

Wykonujemy realizacje różnego typu. Często są to okleiny reklamowe, które ułatwiają np. identyfikację firmy transportowe. Jednak mogą to być także naklejki dekoracyjne, które sprawiają, że samochód nabiera wyrazistego charakteru. Zobacz, jakie okleiny na ciężarówki możesz znaleźć w TruckDesign.pl!

Okleiny samochodowe przykuwają wzrok i są wyraziste - dlatego też często mają charakter reklamowy. Zarówno ciągnik, jak i naczepa to doskonała platforma do zaprezentowania tego typu treści. 

Możesz przykuć uwagę innych uczestników ruchu - a jednocześnie zaprezentować dane kontaktowe firmy, adres strony internetowej czy inne istotne informacje. W ten sposób naczepa może stać się… reklamą na kołach.

Projekty oferowanych oklein reklamowych są nie tylko czytelne i estetyczne - ale także kreatywne. Dzięki temu przykuwają uwagę i zapadają w pamięć - a przecież właśnie o to chodzi w wyróżnieniu się!

Realizowane przez nas projekty mogą np. w kreatywny sposób nawiązywać do nazwy lub charakteru działalności firmy. Na przykładzie obok możesz zobaczyć, jaki projekt przygotowaliśmy dla firmy transportowej JOOOKEER.

Twoja ciężarówka to platforma, na której możesz umieścić to, co chcesz. Pragniesz zamanifestować swoją przynależność narodową? Zależy Ci na pokazaniu, jakie wartości są dla Ciebie ważne? A może po prostu chcesz wyróżnić się na drodze? 

W tym wszystkim może pomóc Ci indywidualnie przygotowana okleina od TruckDesign.pl.

W swoich realizacjach staramy się wykorzystać i uwzględnić przestrzeń, kształt i charakter pojazdu. Dobrze zaprojektowana reklama wizualna ma wyglądać dobrze niezależnie od konfiguracji. W przypadku np. naczep - gdzie do dyspozycji mamy dużą przestrzenią reklamową - przygotowujemy reklamy wizualne, na których możemy umieścić sporo informacji. 

Wszystko to ma na celu stworzenie reklamy, która będzie nie tylko spójna i estetyczna - ale przede wszystkim skuteczna. Nie wiesz jak się za to zabrać? Napisz do nas!

Nasze realizacje

Sprawdź nasz sklep online shop.truckdesign.pl